00421 917 409 307
ul. Prof.Hlaváča 13, 071 01 Michalovce
info@sellcoreality.eu

O nás

Situácia  na súčasnom realitnom trhu v našom regióne často nebýva ideálna, zvlášť ak sa jedná o výstavbu nových nehnuteľností a dopyt po nehnuteľnostiach často prevyšuje reálnu ponuku. Preto chceme našim klientom ponúknuť …….  a to podľa nášho firemného sloganu ” zaslúžite si viac” .  Všetci klienti, ktorí využili naše služby vyjadrili maximálnu spokojnosť. Ku každému klientovi pristupujeme maximálne individuálne a zodpovedne.

Poskytujeme kompletný realitný servis tzn. od propagácie Vašej nehnuteľnosti – vyhľadávanie záujemcov o ne  – až po následný predaj a poskytnutie komplexného právneho servisu vrátane vybavenia Katastra alebo spolupráce s bankami.

Spolupracujeme aj s viacerými finančnými aj maklérskymi domami, ktoré našim klientom vedia bezplatne poradiť a aj zabezpečiť vhodný hypotekárny úver a tak financovať kúpu Vašej nehnuteľnosti.

Našim klientom, ktorí si rezervujú nehnuteľnosť z našej ponuky, ponúkame aj možnosť využiť aj služby renomovaného architekta, ktorý navrhne možné stavebné úpravy nehnuteľnosti  alebo konkrétny stavebný projekt  len pre Vás.

 

Veríme že si z našej ponuky vyberiete Vašu vysnívanú nehnuteľnosť.